godziny otwarcia Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 20:00

Oferta dla klientów indywidualnych

Wakacje w Zakopanem? Może weekendowy wyjazd ze znajomymi lub ślub przyjaciela w górach? Niezależnie od celu Twojej wizyty, na nas możesz zawsze liczyć. Taxi Zakopane24 to doświadczona firma oferująca komfortowe i tanie przejazdy w Zakopanem i okolicach. Poznaj naszą pełną ofertę i skorzystaj z naszych usług podczas Twojej następnej wizyty w Stolicy Gór.

Taxi Zakopane24 – oferta dla klientów indywidualnych

Będąc w Zakopanem i okolicach warto skorzystać z naszych usług. Bez znaczenia czy potrzebujesz dojazdu na dworzec, na górski szlak, do restauracji, term czy każdej innej atrakcji turystycznej w okolicy, możesz zawsze liczyć na naszych kierowców. Jest to atrakcyjna i tania alternatywa dla poruszania się własnym samochodem lub komunikacją miejską. Nie musisz martwić się o znalezienie miejsca parkingowego czy spędzać czasu na szukaniu odpowiednich przystanków autobusowych. Nasi Kierowcy to osoby z wieloletnim stażem, którzy doskonale znają tutejszą topografię, wszelkie skróty i objazdy. Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów oraz busów, które są regularnie sprawdzane pod względem technicznym. Bogato wyposażone i przestrzenne auta gwarantują wygodną i komfortową podróż. Ponadto, nasze kursy są bardzo atrakcyjne finansowo.

Tanie Taxi Zakopane – skorzystaj z naszych usług

Oprócz standardowych przewozów oferujemy również całodobowy dowóz zakupów pod wskazany adres i doręczanie kwiatów i innych przesyłek. Z powodzeniem obsługujemy różnego rodzaju imprezy, takie jak śluby, chrzciny oraz zjazdy czy sympozja. Świadczymy transfery na lotniska i dworce oraz odprowadzanie samochodu klienta. Oferujemy także przewóz dzieci pod wskazany adres, zlecenia stałe i zlecenia czasowe (pod wskazany adres w dniu i o godzinie, którą podasz). Chętnie podejmujemy się realizacji zleceń nietypowych i proponujemy możliwość negocjacji cen dalszych kursów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to skontaktuj się z nami mailowo i za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub zamów transport telefonicznie +48 500 600 471.