godziny otwarcia Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 20:00

Taxi Poronin

Idealnym miejscem na wypoczynek w górach jest atrakcyjnie położona wieś podhalańska leżąca w powiecie tatrzańskim jedynie 7 km od Zakopanego – Poronin. Taxi pozwoli Ci przemieszczać się pomiędzy tymi dwoma punktami w szybki i bezpieczny sposób oraz w atrakcyjnej cenie (sprawdź nasz cennik!). Przewóz osób to nasza specjalność. Nasza firma pomoże Ci zorganizować transport w dowolne miejsce, niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyłącznie taksówki, czy może komfortowego busa do podróży większą liczbą osób. Odkryj naszą ofertę i skontaktuj się z nami +48 500 600 471!

Taxi Poronin-Zakopane – profesjonalny przewóz osób

Szukasz transportu dla siebie i swoich bliskich lub pracowników? Zatrzymujesz się w Poroninie? Wybierz taxi Zakopane, by dotrzeć w dowolne miejsce w okolicy! Bez względu na to, czy planujesz swój wymarzony urlop w górach, czy może wyjazd firmowy pod Tatrami – nasza firma pomoże Ci szybko, bez stresu i tanio przemieszczać się na Podhalu! Działamy całodobowo, oferując komfortowy i bezpieczny przewóz osób po okolicy! Dowieziemy i odbierzemy Cię z wszystkich popularnych szlaków górskich Tatrzańskiego Parku Narodowego i na popularne stoki narciarskie. Zawieziemy Cię także na dworzec, lotnisko oraz baseny termalne. Zapoznaj się z naszą ofertą, poznaj nasz cennik i skorzystaj z naszych usług w zakresie przewozu osób w Poroninie i okolicach.

Taxi Poronin – poznaj nasz cennik

Jeśli planujesz wizytę na Podhalu, to skorzystaj z naszej oferty. Nasz atrakcyjny cennik taxi sprawia, że możesz komfortowo i ekonomicznie podróżować po Tatrach i okolicy. Organizujemy przewóz osób zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych, w tym kursy, podczas których nasi doświadczeni kierowcy dowiozą Cię na Morskie Oko lub w każde inne miejsce. Poznaj nasz cennik i wybierz nasze taxi Poronin-Zakopane, by płynnie poruszać się po podhalańskich miejscowościach. Zadzwoń do nas i zamów wygodne i bezpieczne busy oraz taxi +48 500 600 471!