godziny otwarcia Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 20:00

Ile kosztuje taxi w Zakopanem?

Planujesz następny urlop w górach, a może Twoim marzeniem jest wyjazd do Zakopanego? Jeżeli tak, to przygotuj się na piękny czas! Zastanawiasz się, jak najlepiej poruszać się po mieście? Musisz wiedzieć, że w całym Zakopanem nie działają popularne aplikacje do zamawiania usług transportu samochodowego, takie jak Bolt czy Uber. Co za tym idzie, o ile nie planujesz przyjechać własnym autem, to pozostaje Ci tylko korzystać z komunikacji miejskiej lub taksówek. Podróże komunikacją miejską posiadają pewne ograniczenia – nie dotrzesz wszędzie bezpośrednio, a sam rozkład jazdy jest sztywno ustalony. Z kolei chyba w całym kraju krążą plotki o drogich przejazdach taksówkami w Zakopanem. Czy to prawda i przejazdy tym środkiem transportu w tej malowniczej górskiej przystani są rzeczywiście aż tak drogie?

Jaka jest cena taksówki w Zakopanem?

Cena przejazdu zależy od danej firmy. Najczęściej musisz liczyć się z tak zwaną opłatą na start, która może wynosić od kilku do kilkunastu złotych. Jest to stała opłata, która naliczana jest bez względu na to, czy potrzebujesz dotrzeć do miejsca docelowego oddalonego o kilka, czy kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów. Do tej kwoty doliczane są opłaty za każdy kilometr. Wysokość opłaty zależna jest od obowiązującej taryfy. Najczęściej wyróżniamy taryfę dzienną, nocną i świąteczną oraz poza miastową. Inne ceny obowiązują również w przypadku transferów na dworce i lotniska. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre tutejsze korporacje oferują możliwość negocjacji cen dalszych kursów.

Ile kosztują taksówki w Zakopanem?

Istnieją jednak tutejsze firmy, które za cel obrały sobie zadowolenie klienta. Takie korporacje nie chcą żerować na nieświadomości turystów, tylko dowieźć ich bezpiecznie w określone miejsce za atrakcyjną stawkę. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i zaplanuj swój kolejny urlop w stolicy Tatr! Nasi kierowcy zapewniają komfortowy przewóz na terenie całego miasta. Gwarantujemy dobre ceny i wysoką jakość wykonywanych usług - wybierz nasze taxi!