godziny otwarcia Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 20:00

Jak wygodnie poruszać się po zakopanem i okolicy?

Stolica Tatr to miejsce, które praktycznie przez cały rok oblegane jest przez turystów ze wszystkich zakątków Polski. Część turystów decyduje się na przyjazd własnym samochodem, podczas gdy pozostali korzystają z ogólnodostępnego transportu publicznego. Z uwagi na napływ dużej liczby ludzi w trakcie wakacji, długich weekendów oraz świąt, poruszanie się własnym samochodem po mieście i okolicy może być utrudnione, a komunikacja miejska - przetłoczona. Zatem, jak wygodnie poruszać się po Zakopanem i okolicy?

Jak wygodnie przemieszczać się po Zakopanem i okolicy?

Istnieje wiele powodów, dla których lepiej zostawić samochód w hotelu i korzystać z usług taksówkarskich. Po pierwsze w okresie nasilonego ruchu w mieście i w okolicach tworzą się naprawdę duże korki. Lokalni kierowcy doskonale wiedzą, jak je ominąć i które trasy wybrać, by dotrzeć na miejsce szybko i bezpiecznie. Nie sposób nie wspomnieć o cenach tutejszych parkingów, które bywają naprawdę duże. Przykładowo całodzienny postój przy drodze do Morskiego Oka to koszt kilkudziesięciu złotych. Zdarza się również, że parkingi i drogi są tak przepełnione, że policja blokuje drogę nadjeżdżającym samochodom.

Taxi Zakopane – dlaczego warto?

Taxi zapewnia sprawne, bezpieczne i wygodne poruszanie się nie tylko po Zakopanem, ale również po całej okolicy. Z lotniska Kraków-Balice również najwygodniej przedostać się do Zakopanego taxi. Kierowcy przewożą turystów do najpopularniejszych atrakcji na całym Podhalu, obejmuje to zarówno trasy do popularnych szlaków, jak i basenów termalnych, pensjonatów i hoteli czy kościołów. Podróżowanie z całą rodziną i przyjaciółmi również nie jest problemem! Oprócz standardowych samochodów osobowych firma taksówkarska posiada w swojej ofercie także busy, którymi wygodnie można poruszać się zarówno po Zakopanem, jak i całej okolicy. Ponadto przejazd taxi to usługa skierowana nie tylko do indywidualnych turystów, ale również grupy zorganizowanych. Jest to także odpowiedni wybór dla osób, które do stolicy Tatr przyjechały w celach służbowych, np. na szkolenie, zjazd czy sympozjum.