godziny otwarcia Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 20:00

Taxi bus w Zakopanem

Planujesz grupowy pobyt w polskiej stolicy Tatr? Jeśli tak, to pewnie zastanawiasz się, jak szybko i bezpiecznie poruszać się po mieście i okolicy. Jednym z najpopularniejszych i najwygodniejszych środków transportu dla grup jest Taxi bus w Zakopanem. Proponowane przez nas przejazdy odbywają się za pomocą wygodnego środka transportu, do którego z powodzeniem wejdzie więcej osób niż w przypadku standardowego samochodu. Poznaj wszystkie zalety tego rozwiązania i zamów Taxi bus w Zakopanem!

Przejazdy w Zakopanem – taxi bus

Chociaż w mieście funkcjonuje transport publiczny, to w gorącym okresie autobusy są praktycznie zapełnione. Ponadto kursują one wyłącznie o odgórnie ustalonych godzinach. Natomiast zamawiając przejazd Taxi bus możesz liczyć na transport o każdej porze i w komfortowych warunkach. Firma przewozowa oferuje kursy po mieście o okolicach dla większej liczby osób. Ponadto przewozy obsługiwane są przez doświadczonych kierowców, którzy doskonale znają okolicę i wiedzą, jak szybko i bezpiecznie dotrzeć w każde miejsce. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferując pomoc w dotarciu w dowolne miejsce i o dowolnej porze niezależnie od świąt czy niedziel. Jest to doskonałe rozwiązanie dla grup zorganizowanych potrzebujących transportu.

Podróżuj komfortowo po Zakopanem i okolicach

Wyjazd do okolicznych basenów termalnych? Podwózka na szlak? Transfer na lotnisko lub przejazd na dworzec? Może potrzebujesz przejazd na szkolenie lub spotkanie integracyjne dla grupy? Niezależnie od Twojej docelowej destynacji, Taxi bus w Zakopanem to odpowiedź na Twoje potrzeby. Całodobowo obsługujemy trasy po samym mieście, a także wszystkich okolicach, co obejmuje m.in. stoki narciarskie, szlaki turystyczne, baseny termalne, a także transfery na lotniska i dworce. Obsługujemy również imprezy okolicznościowe, takie jak spotkania rodzinne i wesela czy bankiety firmowe oraz konferencje. W naszej flocie znajdują się nowoczesne i wygodne pojazdy, spełniające wszystkie normy komfortu i bezpieczeństwa dla pasażerów, które są w stanie pomieścić więcej osób niż standardowy samochód. Z nami zawsze i wszędzie trafisz na czas.