godziny otwarcia Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 20:00

Cennik - tanie Taxi Zakopane

Poruszanie się po Zakopanem bywa problematyczne. Turyści z własnymi samochodami mają problem ze znalezieniem parkingu, natomiast ci poruszający się komunikacją miejską są uzależnieni od ściśle ustalonego rozkładu jazdy, a podróżować muszą w powolnych i zatłoczonych autobusach. Najlepszą alternatywą dla obu rozwiązań jest tanie taxi w Zakopanem. Cena za kurs zachęca do ponownego skorzystania z usług naszej firmy!

Cennik – taxi Zakopane

Zakopane to nie tylko Krupówki i Morskie Oko. W naszej firmie profesjonalnie zajmujemy się przewozem osób na terenie całego Zakopanego oraz okolic. Zawozimy pasażerów do najciekawszych i najatrakcyjniejszych miejsc. Oferujemy także transfery na lotniska i dworce. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Koszt przejazdu taxi w Zakopanem zależy od kilku czynników, takich jak: czas i trasa przejazdu (dystans), dzień (dzień powszedni, niedziela, święta), rodzaj pojazdu (standardowy osobowy czy pojazd do przewozu większej liczby osób), godzina przejazdu.

Ceny taksówek są różne, niemniej jednak w naszej firmie zawsze najdroższy jest Klient i dokładamy wszelkich starań, by oferować konkurencyjne i atrakcyjne stawki.

Tanie Taxi Zakopane - cena

Jest to nie tylko bardzo ekonomiczny, ale również komfortowy sposób na poruszanie się po mieście oraz okolicy. Nasi kierowcy zawiozą Cię w dowolne miejsce w atrakcyjnej cenie. Ponadto, nasi Kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie za kierownicą - możesz mieć pewność, że zawsze wybiorą dla Ciebie najkorzystniejszą i najbardziej optymalną trasę! Chcesz bez stresu, wygodnie i szybko poruszać się po Zakopanem i okolicy? Wybierz Taxi Zakopane 24! Cenę kursu poznasz już na etapie zamawiania usługi. Dzięki temu już na samym początku podróży będziesz wiedzieć, ile przyjdzie Ci zapłacić za wybraną trasę. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług Taxi Zakopane. Korzystanie z naszych usług jest bardzo proste – wystarczy, że zadzwonisz do nas lub wypełnisz formularz kontaktowy.