godziny otwarcia Poniedziałek - Niedziela 7:00 - 20:00

Taxi Zakopane dla firm

Szukasz partnera oferującego profesjonalne i tanie usługi transportowe? Taxi Zakopane to odpowiedź na Twoje potrzeby! Posiadamy bogatą ofertę dla podróżnych indywidualnych oraz dla firm. Doświadczeni kierowcy z wieloletnim stażem doskonale znają tutejsze okolice. Bez problemu, terminowo i bezpiecznie dowożą Klientów w miejsce docelowe. Z powodzeniem obsługujemy zjazdy firmowe, a także różnego rodzaju szkolenia, sympozja czy zjazdy – zobacz, jak jeszcze możemy Cię wesprzeć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy dla Klientów biznesowych.

Taxi Zakopane – oferta dla firm

Od lat świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi transportowe dla wielu Klientów biznesowych. Posiadamy szeroką ofertą dla firm. Taxi Zakopane obsługuje zjazdy firmowe, a także różnego rodzaju: szkolenia, sympozja, zjazdy, spotkania integracyjne, wycieczki 1-dniowe, transfery na lotniska, doliny i dworce.

Świadczymy również pozostałe usługi transportowe na terenie Zakopanego, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Korzystając z naszych usług, zapewniasz wygodny sposób poruszania się do okolicy zarówno Twoim pracownikom, jak i klientom oraz partnerom. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą.

Taxi Zakopane – dlaczego my?

Nasza firma świadczy tanie i profesjonalne usługi transportowe dla Klientów biznesowych na terenie całego Zakopanego i okolic. Nasi Kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Naszych Kierowców wyróżnia wysoka kultura osobista oraz poczucie humoru, dzięki czemu każda podróż mija w miłej atmosferze. Zapewniamy punktualność, uczciwość i miłą oraz profesjonalną obsługę. Ponadto, mając na uwadze zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort naszych Pasażerów dbamy o to, by w naszej flocie znajdowały się wyłącznie sprawdzone pojazdy, wyposażone w poduszki powietrzne, klimatyzację oraz ABS. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne samochody osobowe i vany, które sprawiają, że podróż, nawet firmowy przejazd, to sama przyjemność. Zadzwoń do nas już dziś i zamów swój przejazd!